پیام فرستادن
خانه دربارهی ما

Teaminfo

نمایه شرکت

شرکت انرژی جدید شنژن SunFiDیک تولید کننده حرفه ای از سیستم ذخیره انرژی خورشیدی است که بر زمینه انرژی تجدید پذیر، پاک، پایدار و کشاورزی مدرن تمرکز دارد.پیشگامانش شرکت Shenzhen KOEOK Electronic Technology Co است.., Ltd. از طریق تلاش مداوم از یک گروه از کارشناسان باتجربه، ما می توانیم محصولات قابل اعتماد، راه حل یک توقف و خدمات کلید در دست برای شما ارائه! در همین حال،ما متعهد به کمک به تسریع صفر خالص ملی و ایمنی مواد غذایی، و اهداف خنثی کربن در سایر بازارهای جهانی.

 

محصولات اصلی ما:پانل های خورشیدی، BESS (سیستم ذخیره انرژی باتری) ، ESS همه در یک (همه...دريکسیستم ذخیره سازی انرژی) ، I & C ESS یکپارچه (سیستم ذخیره سازی انرژی صنعتی و تجاری یکپارچه) ، سیستم انرژی خورشیدی، اینورتر خارج از شبکه.با گروهي از کارشناسان با تجربه و سالها تجربه، راه حل تمام وقت و خدمات کلیدی در دسترس خواهد بود برای ایجاد ارزش بیشتر برای شما، برای برنده شدن با هم!

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا قدرت خود را برای بحران جهانی انتشار خالص صفر و خنثی کربن، کنترل آب و هوا و ایمنی مواد غذایی به اشتراک بگذاریم.

 

چشم انداز ما:برای تبدیل شدن به رهبر در انرژی های تجدید پذیر و صنعت کشاورزی مدرن، برای حفظ امنیت غذایی،کاهش انتشار کربن و پایداری انرژی پاک از طریق نوآوری و خدمات کلیدی با استفاده از فن آوری های پیشرفته.

 

مأموريت ما:برای ارائه محصولات با تکنولوژی بالا، یک راه حل توقف و خدمات اجتماعی استثنایی سریع که از انتظارات مشتریان محترم ما فراتر می رود.

 

ارزش های ما:ادغام، ایجاد و نوآوری در تمام جنبه های کسب و کار ما.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

Shenzhen SunFiD New Energy Co., Ltd.، تولید کننده حرفه ای سیستم های ذخیره سازی نور و انرژی گیاهی LED، تمرکز بر زمینه انرژی های تجدید پذیر، پاک، پایدار و کشاورزی مدرن است.

 

محصولات اصلی ما:پنل PV، BESS (سیستم ذخیره انرژی باتری)، همه در یک ESS (همه در یک سیستم ذخیره انرژی)، ESS یکپارچه I & C (سیستم ذخیره انرژی یکپارچه صنعتی و تجاری)، سیستم برق خورشیدی، اینورتر خارج از شبکه و نیروگاه LED رشد نور و کنترل

video
<-Video
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : SUNFiD

تعداد کارمندان : 300~500

فروش سالانه : 20000000-30000000

سال تاسیس : 2012

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%